Jaki namiot na wesele?

Jaki namiot na wesele?

Jaki namiot na wesele? Namioty eventowe wynajem cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Nie ma się temu co dziwić, gdyż można w nich zorganizować naprawdę wiele ciekawych imprez. Nadają się one zarówno do organizacji bankietu jak i wesel. To właśnie namioty na wesele wynajem stają się coraz bardziej modne. Wszystko ze względu na to, że w namiocie można zorganizować naprawdę ciekawe przyjęcie w atrakcyjnej cenie. O czym jednak należy pamiętać decydując się na świętowanie dniu zaślubin w namiocie?

Nie zapomnij o odpowiednim wyposażeniu namiotu

Jaki namiot na wesele?
Jaki namiot na wesele?

Jeżeli zależy nam na wynajęciu namiotu na wesele, należy zastanowić się nad tym, jakiego rozmiaru oczekujemy. Namioty bankietowe na wynajem w Warszawie to usługa oferująca namioty zarówno na mniejsze jak i większe przyjęcia. Istnieje więc ogromne prawdopodobieństwo tego, że uda nam się znaleźć interesującej wielkości namiot. Każda para młoda, której marzy się wesele w namiocie powinna najpierw starannie sporządzić listę gości. Im więcej zaproszonych gości, tym rzecz jasna większy jest namiot. Nie wolno jednak zapominać o tym, że wraz ze wzrostem liczby gości, rosną także koszty wesela. Należy również pamiętać o tym, jak ważne jest odpowiednie wyposażenie namiotu, w którym będzie odbywało się przyjęcie. Przede wszystkim, należy pamiętać, że latem w namiocie będą panować inne warunki niż na przykład zimą. Latem należałoby więc zatroszczyć się o wynajem urządzenia klimatyzującego. W przeciwnym razie zabawa do białego rana nie będzie możliwa. Jesienią oraz zimą przydać może się wynajem nagrzewnic. Może to być wynajem nagrzewnic elektrycznych Warszawa, a także wynajem nagrzewnic olejowych czy gazowych. Warto zastanowić się nad tym, które z rozwiązań ma najwięcej plusów. Nie ulega wątpliwości, że przydadzą się również odpowiednie parkiety taneczne. Powierzchnia przeznaczona do tańca musi być konieczne równa oraz w miarę stabilna. W przeciwnym bowiem razie niemożliwa będzie przyjemna zabawa. Oprócz powierzchni do tańca oraz nagrzewnic, przydać może się wynajem barów. Trzeba bowiem przyznać, że możliwość zamawiania wielobarwnych drinków znacząco zwiększa atrakcyjność imprezy. Nie należy również zapominać o tym, jak ważna jest przestrzeń do biesiadowania. Na szczęście, wypożyczalnia stołów i krzeseł przychodzi z pomocą. Zanim jednak zdecydujmy się na konkretne krzesła, warto upewnić się, że są one w miarę wygodne. Wynajem krzeseł, które nie są wygodne jest zawsze rozwiązaniem, którego będziemy potem żałować. Aby móc cieszyć się udanym i niezapomnianym przyjęciem weselnym należy zadbać o toalety. Należy zastanowić się nad tym, czy umieścimy je w jakiejś części namiotu czy może na zewnątrz.

Udekoruj namiot weselny

Aby przyjęcie weselne w namiocie było udane, należy zadbać nie tylko o odpowiednie wyposażenie. Równie istotne są bowiem dekoracje. Bez nich namiot nie będzie prezentował się atrakcyjnie pod względem wizualnym. Jeżeli przyjęcie weselne jest naprawdę duże, pomóc może także wynajem recepcji. Zawsze należy pamiętać jednak o ozdobieniu namiotu, zarówno z zewnątrz jak i od wewnątrz. Doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju girlandy, balony czy draperie. Jeżeli wesele ma jakiś motyw przewodni, warto zatroszczyć się o dobór tematycznych dekoracji. Ostatnio bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się wesela w stylu rustykalnym. Bardzo wiele osób decyduje się również na nowoczesne dekoracje. Bez względu na to, jaki jest motyw przewodni wesela, należy zadbać o jak najstaranniejsze przygotowanie ozdób. Jeżeli decydujemy się na kwiaty świeże, należy wybrać takie gatunki, które mają szansę długo postać w wazonach. W przeciwnym bowiem razie kwiaty mogą przedwcześnie stracić swoją świeżość. Wówczas nie będą stanowiły dekoracji stołów weselnych. Doskonałą alternatywą dla świeżych kwiatów ciętych będą te sztuczne. Z całą pewnością nie zaszkodzi im zbyt wysoka temperatura czy brak wody. Kwiaty sztuczne jak żywe znajdziemy przede wszystkim w hurtowniach. Mowa tu zarówno o hurtowniach stacjonarnych jak i internetowych. Doskonale byłoby także rozważyć udekorowanie namiotu weselnego świeczkami. Aby jednak miały one szansę prezentować się dobrze, należy zadbać o atrakcyjne świeczniki. Mogą być wykonane z drewna czy szkła. Należałoby jednak uważać na świeczniki plastikowe. Mogą bowiem wyglądać wyjątkowo tandetnie i nieelegancko.

Co jeszcze trzeba wiedzieć?

Organizując wesele w namiocie nie wystarczy zadbać o odpowiedni rozmiar namiotu. Wypożyczenie krzeseł mazowieckie także nie wystarczy. Koniecznie należy bowiem zatroszczyć się o profesjonalną obsługę wesela. Warto zatrudnić profesjonalną obsługę kelnerską. Konieczne jest także zorganizowanie cateringu. Nie sposób nie zauważyć, że przydatny będzie także wynajem zespołu. Należy więc pomyśleć o tych wszystkich rzeczach, o których myślelibyśmy organizując wesele w lokalu. Jeżeli nie mamy pojęcia, jakie menu wybrać, przetestujmy różne opcje. Wiele cateringów oferuje możliwość zamówienia dań próbnych. Warto także poczytać opinie o poszczególnych firmach obsługujących wesela. Wówczas prawdopodobieństwo znalezienia tej profesjonalnej jest naprawdę spore.

Rekomendowane artykuły