Implanty w Szczecinie

Implanty w Szczecinie

Implanty w Szczecinie – brakujące zęby mają negatywny wpływ nie tylko na samopoczucie i atrakcyjność, ale również na zdrowie człowieka. Nic więc dziwnego, że osoby, które doświadczyły utraty zębów, szukają korzystnych i skutecznych rozwiązań, które pozwolą im znów uśmiechnąć się bez skrępowania. Wielu dentystów uważa, że ​​jednym z najlepszych sposobów leczenia braków zębowych są implanty dentystyczne. Dlaczego warto wybrać implanty dentystyczne? Odpowiadamy.

Niekorzystne skutki braków zębowych

Wiele osób błędnie uważa, że ​​braki w uzębieniu to tylko kwestia estetyczna. Nie ma nic gorszego niż to. Statystyki z Polski pokazują, że co sekundę Polacy cierpią na braki zębowe. W rzeczywistości nawet brak jednego zęba może negatywnie wpłynąć na nasze zdrowie. Nie tylko trudniej jest przegryźć jedzenie, ale zęby wokół otworu nie są już podparte, co może powodować ich wypadanie. Z drugiej strony brak niektórych lub wszystkich zębów może zmienić sposób mówienia i wyrażania niektórych dźwięków. Mimika twarzy zmienia się również po okresie utraty zębów. Brakujące zęby mogą również wpływać na samoocenę, ponieważ ludzie wstydzą się brakujących zębów i często wycofują się z życia towarzyskiego.

Jak implanty wpływają na wygląd i zdrowie?

Implanty https://doboszimplanty.pl/cennik/ korzystnie wpływają na strukturę i fizjologiczną funkcję kości. W przeciwieństwie do protez nie podrażniają dziąseł i są trwale przymocowane. Po zabiegu implant umożliwia bezproblemowe spożywanie wszystkich pokarmów. Dzięki tej metodzie uzupełniania braków zębowych znikają problemy z żuciem i żuciem pokarmu. Dzięki zastosowaniu implantów sąsiednie zęby nie chwieją się, zachowując równowagę jamy ustnej.

Wybór implantu pozwala na uzyskanie stałego uzębienia. Kolor implantu zęba https://implanty-zebow-szczecin.eu dobierany jest indywidualnie dla każdego pacjenta, podobnie jak rodzaj implantu. Leczenie implantologiczne nie tylko wypełnia pustkę powstałą w wyniku ekstrakcji, ale jeśli zostanie wdrożone, może również służyć jako podparcie dla mostu lub protezy. Warto zastanowić się nad implantami, aby móc na zawsze zapomnieć wstyd i na nowo doświadczyć komfortu jedzenia.

Implanty dentystyczne – wysoka trwałość i odporność

Implanty dentystyczne https://doboszimplanty.pl w gabinecie dr Dobosza uważane są za najtrwalsze rozwiązanie do uzupełniania braków zębowych. Do korzystania z implantu nie jest wymagany żaden klej, a Ty nie musisz się martwić o ryzyko odpadnięcia protezy. Implanty mogą przetrwać od 10 do 30 lat, w zależności od wielu czynników, takich jak stan zdrowia, doświadczenie gabinetu dentystycznego czy jakość użytych materiałów. Dlatego implant może wymagać wszczepienia tylko raz w życiu. Implant jest zrośnięty z kością, więc jest to rozwiązanie bardzo trwałe. Zastosowane materiały zapewniają również, że implanty są odporne na uszkodzenia i nie są podatne na przebarwienia. Implanty zębowe to stale rozwijająca się gałąź stomatologii, która pozwala odzyskać zdrowy, piękny uśmiech. W końcu kto nie marzy o uśmiechu jak gwiazda Hollywood?

Wygoda i estetyka implantów stomatologicznych

Implanty w Szczecinie
Implanty w Szczecinie

Implanty nie rzucają się w oczy w porównaniu ze standardowymi protezami klejonymi na miejscu, co utrudnia ich odróżnienie od prawdziwych zębów. Wyglądają podobnie do normalnych zębów w kolorze i kształcie. Implanty są starannie wykonywane przez lekarzy zajmujących się odbudową, aby idealnie pasowały do ​​pozostałych zdrowych zębów pacjenta i ich koloru. W przeciwieństwie do standardowych protez, implanty nie powodują dyskomfortu związanego z nieodpowiednią protezą. Nie musisz też uważać na to, co jesz. Nie ma również ryzyka odpadnięcia lub przemieszczenia protezy. Wszystko to przyczynia się do ich popularności. Implanty nie wymagają żadnych dodatkowych zabiegów higienicznych ani zakupu kleju. Wystarczy regularne mycie zębów po noszeniu zębów, nie zapominaj też o codziennej higienie, w tym o używaniu płynu do płukania jamy ustnej między posiłkami i regularnym nitkowaniu zębów między zębami.

Implanty szczecińskie – najlepszy sposób na braki w uzębieniu

Implanty dentystyczne pozwalają cieszyć się pełną funkcjonalnością naturalnych zębów podczas mówienia i jedzenia. Implanty powstrzymują utratę masy kostnej i przywracają całkowicie naturalny uśmiech. Również kompletne uzębienie sprawia, że ​​wyglądasz młodziej. Implanty dentystyczne pozwalają bez obaw cieszyć się pięknym uśmiechem. Utrata zęba, kilku zębów lub całego uzębienia jest problemem zarówno estetycznym, jak i zdrowotnym. Ze względu na braki w uzębieniu warto wybrać implanty dentystyczne. W Szczecinie uzyskamy fachową konsultację z zakresu implantologii umawiając wizytę u stomatologa z wieloletnim doświadczeniem.

Znalezienie dobrego dentysty może być kłopotliwe, a jeśli chodzi o implanty zębowe, Szczecin to miasto, w którym znajdziemy specjalistyczne kliniki oferujące implanty zębowe w korzystnych cenach.

Dobosz Implanty Zębów
aleja Piastów 3
70-325 Szczecin
+48 91 485 02 74
www.doboszimplanty.pl

 

Rekomendowane artykuły