Sklep z bielizną dla mężczyzn- nowość na polskim rynku

Sklep z bielizną

Handel jest bardzo dobrym pomysłem na biznes i zarabianie sporej ilości pieniędzy. Wymaga to jednak dużej wiedzy i sporego nakładu finansowego. Sądzę że nie każdy z nas mógłby założyć swój własny sklep, bowiem wymaga to od nas wykazania się bogactwem emocjonalnym oraz intelektualnym, solidną wiedzą na każdy temat oraz zdolnościami organizacyjnymi i przywódczyni. Najważniejszą z cech jest ambicja to dzięki niej człowiek przedsiębiorczy nie boi się ryzyka i chętnie podejmuje działania których rezultatu nie zawsze jest pewien.

Sklepy z męską bielizną

Sklep z bielizną
Sklep z bielizną

Jednym z ciekawych pomysłów na własny biznes jest sklep z bielizną męska. To dość kontrowersyjny pomysł ale myślę że mógłby się sprawdzić. W dzisiejszych czasach ludzie lubię wychodzić naprzeciw przyjętym ogólnym normom społecznym. Na tą chwilę na polskim rynku dostępne są 2 sklepy z bielizną wyłącznie dla mężczyzn, w czym od 2011 roku do 2017 roku dostępny był tylko jeden. (źr. forum.gazeta.pl). W związku z tym, że nie ma miejsc, w których mężczyzna może swobodnie kupić sobie markową bieliznę myślę, że sklep z bielizną męską to dobry patent na przedsięwzięcie.

Bielizna nie tylko dla pań

Jeszcze kilkanaście lat temu wśród mężczyzn panowało przekonanie,że nie powinni oni dbać o swój wygląd ponieważ to kwestia zarezerwowana wyłącznie dla kobiet. Jedyną dopuszczalną męską stylizacją było nałożenie na siebie przypadkowych ubrań, które akurat znalazły się pod ręką. Perspektywa na szczęście się odwróciła i mężczyźni otworzyli się na świat mody męskiej.

Mimo to, przyjęło się, że tylko kobiety mają prawo kupować sobie ładną bieliznę, odwiedzić sklep z bielizną i spędzić w nim dwie godziny. Nic bardziej mylnego. Panowie też lubią dbać o swój wygląd i coraz bardziej otwarcie do tego się przyznają. Mimo, że znaczna część panów wybiera swój ulubiony krój majtek i nosi go praktycznie pod każdy rodzaj ubioru, istnieje też spora grupa mężczyzn, która przywiązuję dużą wagę do tego co zakłada na siebie. Dlatego też warto zastanowić się jaki rodzaj majtek powinien znaleźć się w szafie prawdziwego mężczyznę oraz na co zwrócić uwagę dopasowując je do konkretnego rodzaju ubioru. 

Jakie produkty sprzedawać w sklepie z bielizną?

Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie działalności gospodarczej, mamy swój sklep z bielizną męska. Ale co dalej? Należy rozeznać się w świecie bielizny męskiej.  Na bieliźnianym rynku liczba modeli męskich majtek jest niemalże równie liczna, jak ta dotycząca bielizny kobiecej. Nasz sklep z bielizną powinien cechować się niezwykle bogatą ofertą, która sprawi że każdy mężczyzna niezależnie od indywidualnych oczekiwań i upodobań znajdzie coś specjalnie dla siebie.

Misją naszego sklepu z bielizną niech będzie urozmaicenie życia codziennego. W ofercie sklepu z bielizną mogłyby znaleźć się produkty takie jak:

– bokserki – czyli coś co lubi każdy mężczyzna.

– slipy – bardzo duża część panów nadal najchętniej nosi slipy.

– szorty męskie – to bardzo wygodna bielizna, która jest niezwykle wysoko oceniana przez wszystkich panów którzy zdecydowali się ją kiedykolwiek kupić. 

– kalesony – mimo że wielu, wstydzi się przyznać każdy bezwątpienia dbający o siebie mężczyzna powinien mieć w szafie kilka par wygodnych i ciepłych kalesonów na chłodne wieczory.

– podkoszulki – klasyczne ale jakże uwielbiane przez mężczyzn

– body męskie – jest to lepsza wersja podkoszulka męskiego, bowiem mężczyzna nie musi martwić się że podkoszulek wysunie się ze spodni.

– bielizna okolicznościowa i erotyczna – śmieszne majtki jako pomysł na prezent? Czemu nie! (źr. polki.pl)

Jak wypromować sklep z bielizną męską? Jedno jest pewne, mianowicie brak konkurencji w tym temacie. Sądzę, że najtrudniejszym zadaniem jest przekonanie mężczyzn aby chcieli kupować coś dla siebie w sklepach tego typu. Przede wszystkim postawmy na zdjęcia i grafiki przedstawiające odważnych mężczyzn ubranych tylko w bieliznę. Niech będą to mężczyźni wyzwoleni, którzy nie boją się że jedna czy dwie osoby na sto mogę pomyśleć sobie o nich coś złego. Chyba każda kobieta pożąda pewnego siebie mężczyzny, czy to nie jest wystarczająco dobrą zachętą? Jedno jest pewne, sklep z bielizną dla mężczyzn, to coś nowego na polskim rynku handlowym. I właśnie dlatego, że nie ma takich miejsc, popyt na towary dostępne w takowym sklepie mógłby być dość spory.

Personel sklepu z bielizną- mężczyzna czy kobieta?

W związku z tym, że mężczyźni ochoczo korzystają z rad sprzedawców, na pewno bardziej komfortowo czuliby się gdyby doradzały im kobiety. Mimo, że Panie nie są wzrokowcami, tak jak mężczyźni tak naprawdę mocno zwracają uwagę na ubiór, z którego potrafią wyciągnąć wiele wniosków. W takim razie… Kto lepiej oceni i doradzi mężczyźnie jak nie kobieta?

Sklep z bielizną męska, to bardzo nowatorskie rozwiązanie, ale nie jest spisany na straty, jeśli podejdziemy od strony logicznej dobrze do tematu. Na początku wspomniałam, że osoba przedsiębiorcza musi cechować się dużym optymizmem, dynamizmem w działaniu i samozaparciem, czyli musi wierzyć w to, że może osiągnąć sukces, oraz nie bać się nowych wyznań. 

 

Rekomendowane artykuły